شارژ ایرانسل

١ کارت شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

ایرانسل

همراه اول

تالیا

رایتل

کارت شارژ ایرانسل 1000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 2000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 5000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 10000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 1000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 2000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 5000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 10000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 50000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 100000 تومانی

کارت شارژ تالیا 1000 تومانی

کارت شارژ تالیا 2000 تومانی

کارت شارژ تالیا 5000 تومانی

کارت شارژ تالیا 10000 تومانی

کارت شارژ تالیا 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 2000 تومانی

کارت شارژ رایتل 5000 تومانی

کارت شارژ رایتل 10000 تومانی

کارت شارژ رایتل 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 50000 تومانی

۲ تعداد کارت مورد نظرتان را انتخاب کنید :

۳ ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید :

ایمیل
موبایل
مرا بخاطر بسپار

۴ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

کارت انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع کارت
مبلغ کارت
تعداد 1
جمع

 

خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک ملت

خرید شارژ ایرانسل در سایت ایرانسل 24

خرید شارژ اینترنتی ایرانسل با کارت بانک ملت از طریق سایت ایرانسل 24 نیز امکان پذیر است. خرید شارژ ایرانسل به راحتی در سایت ایرانسل 24 انجام می گیرد.

انتخاب شارژ ایرانسل

شما در ابتدا پس از انتخاب شارژ ایرانسل مورد نظر و وارد کردن شماره تماس و در صورت تمایل آدرس ایمیل, بانک ملت را به عنوان بانک مورد نظر انتخاب کرده و روی دکمه پرداخت کلیک می کنید؛ در این قسمت شما به درگاه اینترنتی بانک ملت برای پرداخت وصل می شوید. پس از آن اطلاعات کارت بانک ملت خود را وارد کنید. در اینجا شما می توانید هم از طریق صفحه سایت ایرانسل24 و هم از طریق پیامک حاوی رمز شارژ ایرانسل که به خط ایرانسلتان ارسال می شود , خطتان را شارژ نمایید.
خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک ملت از طریق سایت ایرانسل24 امکان پذیر است؟

بله ,خرید شارژ ایرانسل 1000,2000,5000,10000 و 20000و 50000 تومانی در سایت ایرانسل24 با استفاده از کارت بانک ملت امکان پذیر می باشد و دسترسی به سایت ایرانسل 24 بسیار آسان و سریع می باشد.

ایا امکان خرید شارژ ایرانسل به مبلغ دلخواه در سایت ایرانسل24 وجود دارد؟

بله ,برای انجام آن باید به صفحه شارژ مستقیم سایت ایرانسل24 رفت و در آنجا امکان خرید شارژ ایرانسل خرد به میزان دلخواه مثلا :2250 تومان شارژ وجود دارد و این خدمتی متمایز نسبت به سایر سایت هاست که در سایتirancell24 امکان پذیر می باشد.

کدام راه برای رسیدن سریع تر به سایت ایرانسل24 در موتور جستجو وجود دارد؟

شما می توانید با تایپ عبارت شارژ ایرانسل با کارت بانک ملت ایرانسل24 در موتور جستجوی گوگل به سایت ایرانسل24 برای تمدید شارژ راه یابید.

خرید شارژ مستقیم ایرانسل از طریق سایت ایرانسل 24 امکان پذیر است ؟

بله در صفحه شارژ مستقیم سایت ایرانسل24 این امکان وجود دارد و شما از این طریق میتوانید خط ایرانسل خود را به صورت مستقیم شارژ نمایید که طی این پروسه پس از انجام مراحل شارژ در سایت ایرانسل24خط ایرانسل شما به صورت خودکار شارژ می شود و شما نیازی به وارد کردن کد دستوری ایرانسل ندارید. شارژ کردن خط ایرانسل به روش مستقیم یکی از خدمات متمایزی است که هم باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و هم باعث می شود به روشی سریع خط ایرانسل خود را شارژ کنید.بله در صفحه شارژ مستقیم سایت ایرانسل24 این امکان وجود دارد و شما از این طریق میتوانید خط ایرانسل خود را به صورت مستقیم شارژ نمایید که طی این پروسه پس از انجام مراحل شارژ در سایت ایرانسل24 خط ایرانسل شما به صورت خودکار شارژ می شود و شما نیازی به وارد کردن کد دستوری ایرانسل ندارید. شارژ کردن خط ایرانسل به روش مستقیم یکی از خدمات متمایزی است که هم باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و هم باعث می شود به روشی سریع خط ایرانسل خود را شارژ کنید.بله در صفحه شارژ مستقیم سایت ایرانسل24 این امکان وجود دارد و شما از این طریق میتوانید خط ایرانسل خود را به صورت مستقیم شارژ نمایید که طی این پروسه پس از انجام مراحل شارژ در سایت ایرانسل24 خط ایرانسل شما به صورت خودکار شارژ می شود و شما نیازی به وارد کردن کد دستوری ایرانسل ندارید. شارژ کردن خط ایرانسل به روش مستقیم یکی از خدمات متمایزی است که هم باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و هم باعث می شود به روشی سریع خط ایرانسل خود را شارژ کنید.

برای خرید شارژ ایرانسل اینترنتی با کارت بانک ملت نیاز به چه اطلاعاتی داریم؟

برای خرید شارژ ایرانسل از سایت ایرانسل24 شما به اطلاعات کارت شتاب ملت خود شامل: شماره کارت ملت,رمز دوم,CVV , و انقضای کارت عابر خود و وارد کردن شماره تماس, در صورت تمایل ایمیل نیاز دارید. شما برای خرید اینترنتی شارژ ایرانسل با کارت بانک ملت نیاز به رمز دوم خود دارید ولی اگر رمز دوم شما فعال نیست, برای فعال نمودن آن باید به یکی از شبکه های عضو شتاب بانک ملت مراجعه فرمایید و در آنجا آن را عوض و فعال نموده که این کار به راحتی صورت میگیرد.