سوالات متداول خریدشارژایرانسل|پرسشهایی درباره خریدشارژایرانسل
      
شارژ ایرانسل

١ کارت شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

ایرانسل

همراه اول

تالیا

رایتل

کارت شارژ ایرانسل 1000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 2000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 5000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 10000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 1000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 2000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 5000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 10000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 50000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 100000 تومانی

کارت شارژ تالیا 1000 تومانی

کارت شارژ تالیا 2000 تومانی

کارت شارژ تالیا 5000 تومانی

کارت شارژ تالیا 10000 تومانی

کارت شارژ تالیا 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 2000 تومانی

کارت شارژ رایتل 5000 تومانی

کارت شارژ رایتل 10000 تومانی

کارت شارژ رایتل 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 50000 تومانی

۲ تعداد کارت مورد نظرتان را انتخاب کنید :

۳ ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید :

ایمیل
موبایل
مرا بخاطر بسپار

۴ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

کارت انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع کارت
مبلغ کارت
تعداد 1
جمع

سوالات متداول در زمینه خرید شارژ ایرانسل

1- پرداخت اینترنتی چیست؟

پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود به طوری که این پرداخت بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام شود. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید کند و پول آن را همان موقع پرداخت نماید .

2- شارژ الکترونیکی چیست ؟

شارژ الکترونیکی روشی جدید و در عین حال آسان ، سریع و مطمئن برای شارژ سیم کارت اعتباری ایرانسل و یا پرداخت قبوض موبایلهای دائمی می باشد . در این روش مبلغ مذکور به طور مستقیم از حساب بانکی مشترک کسر شده و به اعتبار سیم کارت ایرانسل او افزوده می شود .

3- کد CVV2 چیست؟

عدد ۳ یا ۴ رقمی است که روی کارت بانک حک شده است. این شماره یکی از ملزومات خرید اینترنتی می باشد و روی اکثر کارت های بانکی وجود دارد.

4- رمز اینترنتی یا رمز دوم چیست؟

رمز اینترنتی یکی از ملزومات خرید اینترنتی است رمز اینترنتی یا رمز دوم، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت میباشد البته به ندرت و در برخی بانکها ممکن است این دو رمز یکی باشد.

5- رمز اینترنتی و کد CVV2 کارت خود را از کجا بگیریم؟

از شعب بانک خود و یا دستگاه خود پرداز بانک خود در بخش عملیات رمز .

6- آیا بعد از پرداخت پول کارت شارژایرانسل ، امکان بازگرداندن پول به حسابمان وجود دارد؟

بله ، در صورتیکه پس از پرداخت پول کد شارژ ایرانسل به شما ارائه نشود و مسأله از طرف سایت باشد، ظرف مدت کوتاهی به صورت اتوماتیک پول شارژایرانسل به حساب شما بازگردانده می شود. در صورتی که پس از پرداخت پول شارژ ایرانسل ، در دریافت خدمات از سایت با مسأله روبرو شدید، با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا راهنمایی شوید .

7-چرا برای خرید کارت شارژ ایرانسل شماره تلفن یا ایمیل را وارد کنیم؟

وارد کردن شماره تلفن و ایمیل در هنگام خرید کارت شارژ ایرانسل اختیاری می باشد تا خریداران در سریعترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهند . اما فرض کنید بعد از پرداخت پول شارژ ایرانسل ، ارتباط اینترنت شما قطع شود؛ بنابراین صفحۀ کد شارژ ایرانسل را نمی توانید ببینید. اگر ایمیل خود را وارد کرده باشید خیالتان راحت است که یک نسخه از این کد شارژ ایرانسل به ایمیل شما ارسال شده است و اگر شماره تلفن خود را وارد کرده باشید می توانید از بخش پشتیبانی سایت تقاضا کنید که کد شارژ ایرانسل را به همان شماره sms نمایند اما اگر هیچ اطلاعاتی از خودتان در سایت وارد نکرده باشید، در مواقع لزوم ممکن است مشخص نشود که این خرید را شما انجام داده اید یا شخص دیگر پس لطفا در هنگام خرید شارژ ایرانسل حتما شماره تلفن و ایمیل خود را وارد کنید.

8- بعد از پرداخت پول شارژ ایرانسل ، کارت شارژ ایرانسل چگونه و چه زمانی به دستمان می رسد؟

بلافاصله بعد از پرداختِ پول شارژ ایرانسل توسط یکی از کارت های شتاب، کد شارژ ایرانسل روی صفحه به نمایش درمی آید و در صورتیکه خریدار ایمیل خود را نیز وارد کرده باشد، یک ایمیل حاوی تأیید نحوه خرید کارت شارژ ایرانسل اینترنتی و کد شارژ ایرانسل برای او ارسال می گردد و به اینصورت دریافت شارژ ایرانسل از اینترت را انجام خواهد داد . خریدار می تواند این کد را به صورت #کد شارژ*۱۴۱* (از چپ به راست) در گوشی خود شماره گیری کند و سیم کارت اعتباری خود را شارژ نماید .

9- آیا غیر از پرداخت اینترنتی، از طریق دیگری امکان خرید شارژ ایرانسل از سایت وجود دارد؟

خیر، این کار مقدور نیست و تمام خدمات سایت از طریق پرداخت الکترونیکی و از طریق بانک ها توسط کارتهای عضو شتاب صورت می گیرد.

10- کارت شارژ ایرانسل خریدم اما بعد از پرداخت اینترنتم مشکل پیدا کرد و قطع شد چکار کنم ؟

دو حال وجود دارد یا مبلغ پرداخت شده به سایت ارجاع شده است یا خیر ، در صورتی که ارجاع داده نشده باشد مبلغ شما پس از 15 دقیقه برگشت خواهد خورد اما در صورتی که ارجاع داده شده باشد به ایمیل و شماره همراهی که وارد کرده اید شارژ ایرانسل ارسال خواهد شد در صورتی که ارسال نشد می توانید با پشتیبان تماس حاصل نمایید .