بازیک ایرانسل

بازیک ایرانسل

بازیک ایرانسل فروشگاه تخصصی بازی ایرانسل است که با یک بار دانلود رایگان برنامه و با عضویت در آن و پرداخت روزانه ٢٠٠ تومان می‌توانید از تمامی بازی‌های موجود در این برنامه کاربردی بهرمند شوید و لذت ببرید.   همچنین می‌توانید بدون نیاز به داشتن کارت بانکی و تنها با استفاده از شارژ سیم کارت ایرانسل خود، تمامی بازی‌ها را ... بیشتر بخوانید »

وایمکس ایرانسل

وایمکس ایرانسل

کاربران خانگی وایمکس ایرانسل اینترنت… همیشه، همه جا! پس از تجربه ای موفق در زمینه تلفن همراه و خدمات مرتبط با آن، این بار ایرانسل محصولی کاملاً متفاوت را به دوستداران ‫های نوین ارائه می‫دهد. سرویس اینترنت خانگی به نام وایمکس ایرانسل ، اینترنت بی‫سیم را با کیفیتی مطلوب بر روی رایانه شخصی‫تان برای شما فراهم می‫آورد. با استفاده از ... بیشتر بخوانید »

خدمات ایرانسل

خدمات ایرانسل

خدمات ایرانسل خدماتی که ایرانسل به مشترکین عزیز ارائه میدهد در جهت افزایش رضایت مشترکین و راحتی آنان می باشد که شما میتوانید این خدمات را در سایت ایرانسل ۲۴ مشاهده نمایید.   سرویس ارسال شارژایرانسل از خدماتی که ایرانسل در زمینه شارژ به مشترکین عزیز ارائه می دهد می توان ارسال شارژ برای دوستان را ذکر کرد شما می توانید ... بیشتر بخوانید »

جزئیات کارکرد خطوط اعتباری ایرانسل

خطوط اعتباری ایرانسل

جزئیات کارکرد خطوط اعتباری ایرانسل   شما مشترکین سیم کارت‫های اعتباری به آسانی می‫توانید تمامی تماس‌های خود را با مراجعه به «سیستم کنترل حساب اینترنتی» (eCare) دریافت نمایید. برای این کار کافیست پس از ورود به eCare و وارد کردن اطلاعات زیر، گزینه «جزئیات کارکرد خطوط اعتباری ایرانسل » را از زیرمنوی «حساب» انتخاب نمایید: در ادامه با انتخاب بازه زمانی ... بیشتر بخوانید »

سیم‌کارت هدیه ایرانسل

Irancell24

سیم‌کارت هدیه ایرانسل با پیشنهاد ویژه پس از فعال‌سازی سیم‌کارت خود، یک پیامک بدون متن به ۲۱۱۲ ارسال کنید و در صورت تایید کد پستی ارسال شده برای شما، پیامک دیگری به ۲۱۱۵ بفرستید. در این صورت سیم‌کارت هدیه بدون هزینه برای شما ارسال می‫شود. با سیم‌کارت هدیه خود #۴*۱*۴۴۴۴* را شماره‌گیری کنید تا بسته ویژه کد شگفتی‌ها را خریداری ... بیشتر بخوانید »

ردیابی گوشی مفقود شده

ردیابی گوشی مفقود شده

ردیابی گوشی مفقود شده شرکت ایرانسل به منظور تسهیل و تسریع فرآیند پیگیری و ردیابی گوشی مفقود شده /مسروقه اقدام به راه‌اندازی سامانه پیامکی نموده است. با ردیابی از طریق این سامانه، شما مشترک گرامی تا زمان دریافت نتیجه مثبت ردیابی نیازی به مراجعه مکرر به مراجع قضایی نخواهید داشت. جهت ردیابی گوشی مفقود شده /مسروقه خود از طریق این سامانه ... بیشتر بخوانید »

دانا ایرانسل

دانا ایرانسل

دانا؛ برنامه کاربردی آموزش همراه ایرانسل دانا ایرانسل به شما امکان می‌دهد به محتواهای آموزشی متنوع، معتبر و تعاملی در هر زمان و مکان دسترسی داشته باشید و با انتخاب دوره‌های آموزشی دلخواه، یادگیری آسان و مفید را تجربه کنید. در این برنامه کاربردی تلاش شده‫است یک شبکه آموزشی و یک زیرساخت مناسب ایجاد شود تا گامی در راستای نزدیک ... بیشتر بخوانید »

فعال‫سازی پیام پیشواز ایرانسل

pishvaz3

فعال‫سازی پیام پیشواز ایرانسل   برای استفاده از سرویس می‫توانید عبارت”OZV” را به ۸۵۸۵ پیامک کنید. پس از آن، امکان خواهید داشت عبارت انتخابی خود را تنظیم کرده و از سرویس استفاده نمایید.   برای غیرفعالسازی سرویس، عبارت “LAGHV” را به ۸۵۸۵ پیامک کنید.   برای تنظیم عبارت انتخابی، می‫توانید عبارت مورد نظر را به ۸۵۸۵ پیامک کنید. در این ... بیشتر بخوانید »

پیام پیشواز ایرانسل

پیام پیشواز ایرانسل

پیام پیشواز ایرانسل همه شما مشترکین اعتباری و دائمی با استفاده از این سرویس می‌توانید جمله یا متن دلخواه خود را برای اطلاع رسانی درباره وضعیت خود و یا برقراری ارتباط با دیگران، تنظیم کنید. عملکرد این سرویس مشابه سرویس آشنای آهنگ پیشواز است که با استفاده از آن با موسیقی مورد علاقه خود به استقبال تماس گیرندگان می‌روید‌؛ با ... بیشتر بخوانید »

بسته اینترنت ایرانسل همراه

بسته اینترنت ایرانسل همراه

بسته اینترنت ایرانسل همراه هدیه دهید! آیا می‫دانید که شما مشترکین سیم کارت‫های اعتباری ایرانسل می‫توانید با شماره گیری کدهای زیر، هر یک از بسته‫های اینترنت هدیه ایرانسل موجود در جدول را برای دوستان یا اعضای خانواده خود خریداری کرده و لحظات خوشی را از طریق استفاده از اینترنت پرسرعت ۳G و ۴G به آن‫ها هدیه دهید…؟!   بیشتر بخوانید »