شارژ شگفت انگیز ایرانسل

شارژ شگفت انگیز ایرانسل

تمامی مشترکین عزیز اعتباری ایرانسل می‫توانند بر اساس جدولی که در پایین به صورت کامل توضیح داده شده از ۲۰% اعتبار بیشتر از مبلغ شارژ خریداری شده که اعتبار آن حداکثر ۲۰ روز می‫باشد، بهره مند شوند.

با سرویس شارژ شگفت انگیز ایرانسل می‫توانید در مدت تعیین شده، از اعتبار هدیه خود برای مکالمه‫های درون شبکه‫ای ایرانسل، ارسال پیامک و پیام چندرسانه‌ای ایرانسلی (MMS) و یا استفاده از اینترنت همراه ایرانسل بهره‫مند شوید.

 

نحوه‫ی فعال‌سازی شارژ شگفت انگیز ایرانسل

 

برای فعال‌سازی شارژ شگفت انگیز ایرانسل کافیست به جای شماره‌گیری کد دستوری معمول همیشگی، رمز شارژ را به‌صورت زیر وارد کنید :

 

 

#شماره ۱۲ یا ۱۶ رقمی*۱۴۴*

شارژ شگفت انگیز ایرانسل

 

توجه:

 

مبالغی که در جدول بالا اعلام شده است، با احتساب مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده‌اند.

پس از اتمام مهلت استفاده از شارژ شگفت‫انگیز ایرانسل ، کل شارژ باقیمانده در حساب مشترک منقضی خواهد شد و امکان استفاده آن نیست. بنابراین سعی کنید در زمان اعلام شده تمام شارژ را استفاده نمایید.

برای اطلاع از میزان اعتبار شارژ اصلی یا شارژ شگفت انگیز خود، کد *۱۴۱*۱# را شماره‌گیری کنید.

مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز، معادل بیشترین زمان اعتبار شارژ موجود و شارژ خریداری شده است. به معنی این که اگر در زمان استفاده از شارژ شگفت انگیز ۱۰ روزه، شارژ ۲۰,۰۰۰ تومانی (با اعتبار ۲۰ روز) بخرید، اعتبار مجموع شارژ شگفت انگیز شما ۲۰ روز خواهد بود. همچنین اگر در حال استفاده از شارژ شگفت انگیز ۳ روزه باشید و شارژ ۲,۰۰۰ تومانی (با اعتبار ۵ روز) بخرید، حداکثر اعتبار مجموع شارژ شگفت انگیز شما همان ۵ روز است.

در هنگام استفاده از خدمات رومینگ، امکان بهره گیری از ٢٠% اعتبار هدیه وجود ندارد.

امکان انتقال شارژ با شارژ شگفت انگیز فراهم نیست.

برقراری تماس با مرکز تماس ایرانسل (شماره ۷۰۰) با شارژ شگفت انگیز امکان پذیر است.

٢٠% شارژ شگفت‌انگیز برای بهره‌مندی از سرویس‌های داخل شبکه (ایرانسلی) قابل استفاده است.

برچسب ها:, , ,

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*